Dzień Rodziny

DZIEŃ RODZINY Nie wszystkie zdolności można ujawnić w szkole na tradycyjnych lekcjach, dlatego w dniu 8 czerwca odbyła się uroczystość z okazji Święta Rodziny "SP4 Talent Show". To ważne wydarzenie zostało uczczone Pokazem Talentów. Na imprezę zostali zaproszeni rodzice, nauczyciele, uczniowie oraz Zespół Śpiewaczy Dobrzanki, z którym to zespołem, wspólnie odspiewalismy "Sto lat" składając rodzicom życzenia. Uczniowie poszczególnych klas pod kierunkiem wychowawców przygotowali występy, podczas których zaprezentowali swoje talenty. Widzowie oglądali prezentacje wszelkich form wyrazu artystycznego – od piosenki, wierszy, gry na instrumentach, poprzez taniec, gimnastyke, kostkę Rubika aż po dorobek sportowy, w tym sztuki wali i samoobrony. Przy wejściu swoje prace plastyczne i ceramiczne prezentowali uzdolnieni uczniowie. A hol szkoły udekorowany został portretami mamy i taty. Publiczność gromkimi oklaskami nagradzała wszystkich artystów. Na Rodziców czekała też kawiarenka z przepysznymi słodkościami i aromatyczną kawą, a na dzieciaki Loteria Fantowa.

Młodym Talentom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w realizacji swoich pasji i zainteresowań, a Rodzicom dziękujemy, za tak utalentowanych artystów.