Wyniki konkursu "Let`s sing"

W dniu 18 maja 20022 odbyły się obrady Jury I Miejskiego Konkursu Piosenki w Języku Angielskim „Let’s sing” dla klas I-III szkół podstawowych, organizowanym przez naszą szkołę.
Patronat honorowy nad wydarzeniem pełnił
Prezydent Miasta Jaworzna. Współorganizator konkursu Angielski dla dzieci i młodzieży metodą Helen Doron w Jaworznie. Patron medialnym Pearson Polska.
Po burzliwych obradach Jury w składzie:
• Mgr Ewa Gajda – Migacz – nauczycielka muzyki
• Mgr Irena Fechner – nauczycielka języka angielskiego
• Mgr Agnieszka Bachtenko – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego, biorąc pod uwagę: dobór repertuaru do wieku dziecka, ciekawą interpretację, poprawność językową oraz ogólny wyraz estetyczno-artystyczny przyznało następujące nagrody:
2 miejsce Zuzanna Ślusarczyk SP nr 18
2 miejsce Gabriela Salamon SP nr 4
3 miejsce Magdalena Grzywa SP nr 11
3 miejsce Alicja Zbytniewska SP 4
Wyróżnienie Zuzanna Jędrzejek SP nr 13
Wyróżnienie Wiktoria Kręcisz Szkoła Podstawowa nr 13 w Jaworznie
Nagroda specjalna za interpretację oraz teledysk otrzymuje tercet z Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka Antonina Guryniuk, Lilla Kowalska, Nadia Siewniak.
Bardzo dziękujemy również nauczycielom, którzy przygotowali uczennice do występów.
ZAPRASZAMY ZA ROK