Gala Oskarowa z okazji Dnia Nauczyciela

Akademia, Oscary, Dzień elegancji i mini jesienny koncert.

Dnia 13 października 2022 r. W murach naszej szkoły odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edykacji Narodowej. Uroczystość przygotowana przez uczniów z klasy 2a, 2b oraz 8a utrzymywana była w humorystycznej konwencji. Była to pierwsza w historii szkoły uroczysta Gala Oskarowa. Cały przygotowany występ, wygląd i przebieg szkolnej gali przypominał rozdanie Oscarów. Nagrody były porzyznawane w następujących kategoriach:  Szkolny mózgowiec: Magdalena Grzegorczyk; Ikona mody: Zofia Rutkowska; Mistrz szybkości dyktowania: Maria Piętak; Kosa: Agnieszka Bachtenko; Troskliwy miś: Katarzyna Gaca; Szkolny podróżnik: Zofia Rutkowska; Strażnik Teksasu: Katarzyna Warzecha; Guru dobrego humoru: Piotr Niżyński; Oaza spokoju: Irena Fechner; Człowiek orkiestra: Katarzyna Wójcik; Nauczyciel zagadka: ks. Piotr Niedziela. W profesjonalny wręcz sposób, galę poprowadzili; Wiktoria Dubiel, Weronika Urlich, Szymon Bosak i Filip Przystaś. Starszych kolegów w poczynaniach artystycznych wsparli drugoklasiści! To był piękny dzień zarówno dla uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników naszej szkoły. Nie ma bowiem nic lepszego jak zostać docenionym za codzienną pracę. Dziękujemy.