"Ziemniaczysko" z potańcówką.

Ziemniaczysko z potańcówką”– pod taką nazwą 6 października 2023 r. na terenie ogrodu #SP4Jaworzno - odbyła się impreza integracyjna. Zapłonęło ognisko, zapachniały smażone kiełbaski, w kociołkach piekły się ziemniaki. Nie zabrakło ciepłej herbaty, ciast i pianek . Dzieci miały okazję poznać się lepiej i przekonać, że szkoła to nie tylko nauka i wymagający nauczyciele, lecz także miejsce wspaniałych imprez, podczas których zdobywamy wyjątkowe, bezcenne doświadczenia. Był to dzień pełen miłych wrażeń i emocji. Pogoda dopisała, a relaks na świeżym powietrzu był doskonałą odskocznią od szkolnej codzienności. Dziękujemy RODZICOM za przygotowanie wszystkich pyszności . DJ Krystian Brodziński za niezwykłą oprawę muzyczną . Serdecznie dziękujemy!