SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE - "LEON"

SUKCES NASZCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM "LEON - MATEMATYCZNY"

Wielu z uczestników  z SP4 w Jaworznie otrzymało wysokie lokaty, a czworo z nich zostało laureatami konkursu! Są to:

Maksymilian Gnyp klasa 2a - 3 miejsce

Mateusz Zastrzeżyński klasa 3b - 4 miejsce

Emilia Majcherczyk klasa 3b - 10 miejsce

Benjamin Gnyp klasa 5a - 8 miejsce

Konkurs przedmiotowy Leon z matematyki skierowany jest do uczniów szkół podstawowych – klasy I – VIII. Jego celem jest sprawdzenie umiejętności ścisłych uczniów oraz zachęcenie do rozwijania pasji matematycznych i samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia. Ogólnopolski konkurs matematyczny jest sposobem na rozbudzenie motywacji do rozwoju zdolności ścisłych oraz sposobem na czerpanie radości z odkrywania tajników królowej nauk. Dodatkowo pozwala wyłonić małych geniuszy w tej dziedzinie. Z kolei nagrody mają ich zachęcać do rozwijania swoich umiejętności. Ciekawe zadania i łamigłówki konkursowe dostosowane są do norm programowych poszczególnych klas podstawowych.

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu jesteście wspaniali!