Konkurs: „MIASTO Z PUDEŁKA”

Konkurs: „MIASTO Z PUDEŁKA” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych w Jaworznie, zachęcający do twórczego spojrzenia na miasto Jaworzno, jego architekturę i zabytki dobiegł końca 11.06.2021r.

Udział w nim wzięło 23 uczniów z następujących szkół podstawowych: Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 5, Szkoły Podstawowej nr 13.
Konkurs miał za zadanie zachęcić do wykonania „MODELU LUB MAKIETY DOWOLNEGO BUDYNKU, BUDYNKÓW MIASTA JAWORZNA 3D” z surowców wtórnych o maksymalnym rozmiarze 0,5m na 0,5m.

Wpłynęło wiele ciekawych i kreatywnie wykonanych prac. Jury w składzie: dyrektora szkoły podstawowej, kierownika zespołu obiektów kulturalnych MCKiS w Jaworznie oraz nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce zajął:
*Kacper Tomczyk SP5

II miejsce zajęli ex aequo:
*Paulina Zygmunt SP13
*Helena Podyma SP4
*Daniela Grun SP5
III miejsce zajęli ex aequo:
*Natalia Baran SP2
*Agata Kamińska SP4
*Igor Poręba SP13

Wyróżnienia otrzymują:

*Jowita Bartyzel SP4
*Gabriela Jachimowska SP 13
*Paweł Pasek SP 13
Antoni Wołkowicz SP13

Przewidziano również dyplomy i upominki dla wszystkich uczestników konkursu.
Sponsorem nagród jest Wydział Promocji Urzędu Miasta Jaworzna oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaworznie.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już w przyszłym roku szkolnym 2021/2022.
Koordynator konkursu :Joanna Chełmecka