DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13 października 2021r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej . Z tej okazji Pani Dyrektor mgr Beata Kadela złożyła życzenia zgromadzonym nauczycielom oraz pozostałym pracownikom szkoły, jednocześnie dziękując za owocną współpracę. Część artystyczną przygotowali wspaniali uczniowie klasy 2a i 2b, których doskonale uzupełnili koledzy z klas 3a, 4b, 5a i 7a. Uczniowie pięknie zaprezentowali poetyckie i muzyczne utwory, czym dali wyraz swojej wdzięczności za wysiłek włożony w przekazywanie wiedzy, wychowanie i przede wszystkim wielkie serce, które bez wątpienia całe grono pedagogiczne oraz pozostali pracownicy szkoły ofiarują im podczas codziennej pracy.