WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

Dnia18 - 19.11.2021 r. dla klas 6a i 7a, Pani Teresa Zawodnik - pracownik Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie, przeprowadziła warsztaty profilaktyczne: 1. Nie Hejtuje-reaguje: których celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej problemu hejtu, cyberprzemocy oraz mowy nienawiści, ze szczególnym uwzględnieniem roli świadka w tych procesach. 2. Bezpieczeństwo w internecie: wprowadzających uczniów w tematykę bezpiecznego korzystania z internetu. Uczniowie zapoznają się z podstawowymi zagrożeniami, które mogą napotkać w sieci oraz ze sposobami radzenia sobie w trudnej sytuacji online. Oba warsztaty, przykuły uwagę uczniów, wywołały spore dyskusje i dały wiele do myślenia... (K. Warzecha)