Idą święta, nie o SMS, lecz o kartce pamiętaj

Kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii Idą święta, nie o SMS, lecz o kartce pamiętaj dobiegła końca. Nasza szkoła przystąpiła do programu  po raz pierwszy.  Organizatorem kampanii jest fundacja  Dbam o mój z@sięg we współpracy z którą realizujemy także projekt Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.
Misją tej akcji jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również - a może nawet przede wszystkim - kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych. Uczniowie klas 1-3 własnoręcznie stworzyli katrki, które samodzielnie wypisywali, ozdabiali i wysyłali do swoich bliskich i przyjaciół.