MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR 2023

Dwudziestu uczniów SP4 w Jaworznie zapragnęło wziąć udział 16 marca 2023 r. w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR. Czekało na nich od 21 do 30 zadań w zależności od kategorii wiekowej. Pani Dyrektor wszystkim życzyła powodzenia i trzymała kciuk a może dwa  Na wyniki musimy poczekać co najmniej 5 tygodni.
Po skończonej pracy i przygodach z kodowaniem kart każdy uczestnik otrzymał łamigłówkę. Dla niektórych ona była większym wyzwaniem niż te kilkadziesiąt zadań w czasie zaledwie 75 minut. Jako pamiątkę udziału w tym konkursie uczniowie otrzymali małego kangura. W końcu nazwa konkursu do czegoś zobowiązuje szkolnego koordynatora.
Drukarce 3D i Laboratorium przyszłości dziękujemy za hurtową produkcję tych zwierząt.