Laboratoria przyszłości - model krzywej wieży w Pizie

Klasa 5a mniej lub bardziej świadomie wybrała, jako przypominajkę o Laboratoriach przyszłości, model krzywej wieży w Pizie. Dokładnie we wspomnienie biskupa, który pomagał innym ludziom, otrzymali swój wydruk z drukarki omni3D. Podobnie jak św. Mikołaj pomogli całkiem niedawno uczniom klas czwartych w wizualizacji zadania z podręcznika dotyczącego kąta nachylenia tej wieży do poziomu. W zamian mają od nich na fotkach kilka serduszek. Sami natomiast skorzystali z pomocy, które zostały stworzone przy udziale niektórych uczniów obecnej klasy ósmej. Dziekujemy za kalendarze adwentowe, które przynieśliście będąc w klasie czwartej. Sami chętnie z tej pomocy korzystaliście. Teraz młodsi koledzy i koleżanki grają w Zgadnij kto to. Niektórzy gracze liczą na to, że zawieruszyła się w nich jakaś czekoladka.