Dwudniowa wycieczka klas trzecich.

1 i 2 czerwca uczniowie klas trzecich oraz dwóch uczniów z klasy 4 a i trzech uczniów z klasy 6a wraz z wychowawcami i opiekunami uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Szczawnicy. W pierwszym dniu zwiedzaliśmy zamek w Niedzicy ,  płynęliśmy statkiem po jeziorze Czorsztyńskim ,a wieczorem wzięliśmy udział w warsztatach przyrodniczych, gdzie nasłuchiwaliśmy odgłosy ptaków .W drugim dniu wybraliśmy się po śniadaniu wraz z przewodnikiem do Rezerwatu Przyrody-Wąwóz Homole, to jedna z najcenniejszych atrakcji przyrodniczych w Pieninach, obowiązkowe miejsce do zwiedzenia dla każdej osoby, która przybywa do Szczawnicy i jej okolic. Pełni wrażeń i szczęśliwi wędrówką po górach wróciliśmy do naszych domów.