Dzień Rodziny

Tegoroczny Dzień Rodziny pod hasłem "Zdrowo i bezpiecznie" w naszej szkole został poprzedzony śledzeniem prognoz pogody i wypatrywaniem dnia bez chłodu i deszczu. Spoglądanie z nadzieją w niebo przyniosło efekt w postaci pięknego, słonecznego wtorku. Można powiedzieć, że pogoda była, jak na zamówienie. Rodzice postanowili wykorzystać sprzyjające warunki i zawitali w nasze skromne progi, by zapoznać się z wszystkimi atrakcjami: występy dzieci, zamek dmuchany, wystawa prac plastycznych. Jak co roku można było liczyć na obecność strażaków z PSP Jaworzno. Czas umilił zebranym występ dzieci tych młodszych i trochę starszych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria, bowiem losy rozeszły się, jak ciepłe bułeczki. Wtorkowy dzień był szczególny nie tylko za sprawą pikniku, ale i faktu, że w naszej szkole spotkali się wszyscy ci, dla których jest ona ważna. Dziękujemy!!!