Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W czwartek 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23.  Pierwsza odbyła się akademia klas starszych czyli 4-8 połączona z pożegnaniem klasy 8. Były śpiewy, gra na instrumentach, wiersze i słowa pożegnania, które bardzo wzruszyły naszych absolwentów. Następnie  klasy 1-3  miały swoją akademię. Również i one pokazały piękny program artstyczny i pożegnały klasy 3, które od nowego roku już będą należały do grupy klas starszych. Na akademiach Pani Dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce, jak również w sporcie, nagrody za udział w konkursach. Wyróżniony zostały także najlepszy uczeń, najlepszy absolwent oraz sportowiec, a także ambasador kultury w naszej szkole .