X Klikowska Parada Konna

Uczniowie tworzący zespół Pocztu Sztandarowego naszej Szkoły wzięli udział w X Klikowskiej Paradzie Konnej . Wyjazd był formą podziękowania za udział w Konkursie Pocztów Sztandarowych jaworznickich szkół . Nasi Uczniowie zobaczyli powozownię, w której na szczególną uwagę zasługiwał Brek z przełomu XIX i XX wieku - jeden z dwóch na świecie, który swą klasą dorównuje najdroższym samochodom na świecie.
Punktem kulminacyjnym był przejazd powozów oraz pokaz koni, które dzień wcześniej brały udział w konkursie . Nasi uczniowie podziwiali umiejętności woźniców oraz jeźdźców.
Pobyt w tarnowskim Klikowie, mimo upalnej pogody, można uznać za kształcący, łączący rekreację z nutą nauki historii i biologii.