Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! - etap I

13 marca w naszej szkole odbył się Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia Trzymaj Formę! - etap I Konkurs organizowany jet przez Główny Inspektorat Sanitarny, Polską Federację Producentów Żywności Związek Pracodawców oraz Wojewódzkie Stacje Sanitarno-Epidemiologiczne jako inicjatywa towarzysząca Ogólnopolskiemu Programowi Edukacyjnemu "Trzymaj Formę!" Konkurs adresowany jest do uczniów klas VI, VII i VIII szkół podstawowych zainteresowanych zdobyciem i pogłębianiem wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia w szczególności uwzględniającej tematykę zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczestnikow: Wiktoria. U, Karolina. K, Patrycja. K, Julia. R i Piotr. S - wyniki dopiero w kwietniu - trzymamy kciuki! (K. Warzecha, Z. Rutkowska, M. Kosińska-Szafran)