Wizyta Prezydenta Miasta w naszej szkole

26 marca naszą szkołę odwiedzili mili goście Pan Paweł Silbert- Prezydent Miasta Jaworzna wraz  z Panem Łukaszem Kolarczykiem-Zastępcą Prezydenta rzucili okiem na wygrany projekt „Śniadanie u Adama”.
Nie tylko oni zawitali na ten szkolny happening! W grupie nie mogło zabraknąć Pełnomocnika ds. Oświaty i Gospodarowania Nieruchomościami PanaTomasza Jewuły oraz Naczelnika Wydziału Edukacji Pani Ireny Wojtanowicz-Stadler.
Projekt „Śniadanie u Adama” stworzony przez Samorząd Uczniowski, został sfinansowany z I Jaworznickiego Funduszu Wsparcia Inicjatyw Młodzieży. Pomysłowość naszych uczniów przekształciła nudne śniadania w przyjemne spotkania. Świetnie, że teraz uczniowie mają miejsce, gdzie mogą chillować, plotkować i oczywiście, spożywać II śniadanie .
Dziękujemy za miłe spotkanie oraz prezenty!